Bełchatowianin wpadł z dopalaczami. Schował je w pufie

i

Autor: KPP Bełchatów

Bełchatowianin wpadł z dopalaczami. Schował je w pufie

2022-06-03 16:37

Policja zatrzymała 42-letniego mieszkańca Bełchatowa. Mundurowi znaleźli w jego mieszkaniu 50 gramów dopalaczy. Były ukryte w pufie. Teraz mężczyzna będzie się tłumaczył przed sądem. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Bełchatowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem narkotykowego procederu tym razem wpadli na trop 42-letniego mieszkańca Bełchatowa. 2 czerwca stróże prawa pojechali sprawdzić swoje podejrzenia. Kiedy upewnili się, że mężczyzna jest w mieszkaniu, weszli do lokalu wykorzystując moment, kiedy otworzył im drzwi.

- Chociaż 42-latek wszystkiemu zaprzeczał, twierdząc, że z dopalaczami nie ma nic wspólnego, policjanci szybko udowodnili mu, że nie mówi prawdy. W jego portfelu znaleźli dilerki wypełnione białym proszkiem. Zakazane środki znaleźli również przeszukując jego mieszkanie. Dopalacze trzymał w woreczku foliowym, który był schowany w pufie. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 50 gramów nowej substancji psychoaktywnej - informują policjanci z KPP w Bełchatowie.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie nowych substancji psychoaktywnych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy w tym roku wyjedziesz na wakacje?
Podlaskie. Gruzin rzucił się z kijem bejsbolowym na policjantkę. W busie wiózł imigrantów