Bełchatowianka zgłosiła kradzież auta. Okazało się, że zapomniała, gdzie go zaparkowała

i

Autor: KPP Bełchatów

Bełchatowianka zgłosiła kradzież auta. Okazało się, że zapomniała, gdzie go zaparkowała

2023-09-28 13:05

O tym, że roztargnienie może przysporzyć wielu kłopotów, niepotrzebnych sytuacji i wywołać szereg czynności służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo przekonała się ostatnio bełchatowianka, która zawiadomiła policję o kradzieży auta. Kobieta zapomniała, że sama korzystała dzień wcześniej z samochodu i zaparkowała go w innym miejscu.

Rankiem 25 września do bełchatowskiej komendy zgłosiła się bełchatowianka, która złożyła zawiadomienie dotyczące kradzieży z włamaniem jej samochodu marki Toyota Yaris. Kobieta podała, że pojazd został skradziony z parkingu usytuowanego przy bloku, w którym mieszka razem z dokumentami od pojazdu, które znajdowały się w aucie. W tej sprawie funkcjonariusze wdrożyli szereg policyjnych czynności zmierzających do odnalezienia pojazdu.

Kryminalni przeszukując teren miasta jeszcze tego samego dnia odnaleźli toyotę. Stała zaparkowana na parkingu, przy jednym z miejscowych kościołów. Auto było pozamykane i nie nosiło żadnych śladów włamania. O tym fakcie policjanci poinformowali zgłaszającą, która przyjechała w miejsce gdzie znajdowało się jej auto. Bełchatowianka sama stwierdziła, że auto nie zostało w żaden sposób uszkodzone, a z jego wnętrza nie zostały skradzione żadne przedmioty. W aucie znajdował się również dowód rejestracyjny.

- W trakcie rozmowy z policjantami właścicielka toyoty oświadczyła, że przypomniało jej się, że auto sama zaparkowała w tym miejscu w niedzielę, 24 września. Poinformowała, że po wyjściu z kościoła do domu wróciła pieszo korzystając z ładnej pogody, zapominając, że przyjechała samochodem. Całą sytuację tłumaczyła roztargnieniem wynikającym z przemęczenia - relacjonują bełchatowscy policjanci. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy miałeś/aś kolizję z dziką zwierzyną?
Tak rowerzyści łamią przepisy. Policja pokazała nagrania z drona