Bełchatowskie schronisko przyciągnęło kilkuset odwiedzających. Nowy dom znalazło kilkanaście czworonogów [AUDIO]

i

Autor: Schronisko dla zwierząt w Bełchatowie

Bełchatowskie schronisko przyciągnęło kilkuset odwiedzających. Nowy dom znalazło kilkanaście czworonogów [AUDIO]

2023-10-09 15:38

W jeden dzień nowy dom znalazło 15 czworonogów - to bilans akcji "PSYtulaki ze schroniskowej paki", którą w niedzielę zorganizowało Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Bełchatów. Oprócz adopcji za symboliczną złotówkę można było zwiedzić placówkę "od kuchni" oraz skorzystać z porad specjalistów. Chętnych nie brakowało.

Jedni przyszli z ciekawości, drudzy wrócili do domu z nowym pupilem. Kilkaset osób zajrzało na akcję "PSYtulaki ze schroniskowej paki", którą zorganizowało Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Bełchatowie. To z okazji Międzynarodowego Dnia Zwierząt.

Oprócz adopcji za symboliczną złotówkę zwiedzający mogli też skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów i zwiedzić placówkę "od kuchni". Co cieszy najbardziej, tylko tego dnia nowy dom znalazło 15 czworonogów (7 dorosłych psów, 2 szczeniaki, 3 koty i 3 kocięta). 

Psiaki i kociaki będzie można tam adoptować za symboliczną złotówkę do końca tygodnia. Oczywiście tę decyzję warto dokładnie przemyśleć. Obecnie w bełchatowskim schronisku znajduje się blisko 400 czworonogów. 

Więcej w materiale Radia Eska Bełchatów: 

Akcja "PSYtulaki ze schroniskowej paki". Posłuchaj wypowiedzi uczestników wydarzenia

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Które z miast wydaje Ci się najatrakcyjniejsze na długi weekend w listopadzie?
Roztrzęsienie rodzice wbiegli na komisariat z dzieckiem na rękach. Liczyła się każda sekunda