Bezpłatne emzetki dowiozą z Bełchatowa na Wawrzkowiznę. Kiedy pojadą?

i

Autor: Urząd Miasta w Bełchatowie

Bezpłatne emzetki dowiozą z Bełchatowa na Wawrzkowiznę. Kiedy pojadą?

2023-06-30 16:55

Wracają letnie kursy emzetek na Wawrzkowiznę. Pierwsze autobusy pojadą już w ten weekend. Podobnie, jak w latach poprzednich, pasażerowie nie muszą płacić za przejazd. Przypominamy również, że na czas wakacji MZK wprowadziło także zmieniony rozkład jazdy.

W każdą wakacyjną sobotę i niedzielę, a także w święta bełchatowianie będą mogli pojechać na Wawrzkowiznę miejską emzetką. Miasto zaplanowało po trzy kursy w obie strony, wszystkie przejazdy będą dla pasażerów bezpłatne.

Wawrzkowizna to lubiane i często odwiedzane przez bełchatowian miejsce. Aby ułatwić dojazd do ośrodka ponownie uruchamiamy specjalne, letnie kursy emzetek. Liczę, że tak jak w latach poprzednich, i tym razem mieszkańcy chętnie z nich skorzystają. Przejazdy, tradycyjnie będą bezpłatne. Kursy zaplanowaliśmy zarówno na lipiec, jak i na sierpień – mówi Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa.

Miejski Zakład Komunikacji zaplanował, że autobusy z pętli na ul Budryka będą wyjeżdżać będą o godz. 11:00, 13:00 i 17:00, natomiast z Wawrzkowizny ruszać będą o godz. 12:00, 14:00 i 18:00. Emzetki kursować będą na trasie: Budryka - św. Faustyny Kowalskiej - 1 Maja - rotm. Pileckiego - Wojska Polskiego - OSiR Wawrzkowizna. Pierwszy kurs zaplanowany jest na najbliższą sobotę 1 lipca, ostatni zaś na niedzielę 27 sierpnia.

Bezpłatne emzetki dowiozą z Bełchatowa na Wawrzkowiznę. Kiedy pojadą?

i

Autor: Urząd Miasta w Bełchatowie

Przypominamy, że jak zawsze w lipcu i sierpniu będzie obowiązywać inny – letni rozkład jazdy komunikacji miejskiej. Według nowego rozkładu autobusy będą kursować już od soboty 1 lipca. Poniżej zamieszczamy szczegółowy harmonogram, który dostępny jest także na stronie miejskiego przewoźnika mzk.belchatow.pl.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Czy uważasz, że prowadzisz zdrowy tryb życia?
Bocian poparzony chemikaliami