Biznes z jajami. W Teresinie niedaleko Bełchatowa ruszył pierwszy w regionie jajomat [AUDIO]

i

Autor: RR

Biznes z jajami. W Teresinie niedaleko Bełchatowa ruszył pierwszy w regionie jajomat [AUDIO]

2021-11-08 14:29

Świeże jaja… z jajomatu. Takie bezobsługowe urządzenie stanęło przy drodze w Teresinie niedaleko Bełchatowa. Pierwszy jajomat w regionie ustawił lokalny producent jaj. Dostępny jest 24h na dobę.

Automaty z napojami czy przekąskami to już chleb powszedni. W okolicach Bełchatowa nie dziwią też takie obrazki jak zniczomat przy cmentarzu, czy ustawiony przez rolnika mlekomat, który funkcjonuje od kilku lat i niezmiennie cieszy się sporym zainteresowaniem. Ale nowością w naszym regionie jest automat z jajami, czyli jajomat. Takie bezobsługowe urządzenie stanęło właśnie przy drodze w Teresinie w pobliżu Bełchatowa. To pomysł lokalnego producenta jaj.

- Zawsze interesowało nas to, żeby skrócić ten proces dystrybucji, czyli od pola do stołu, żeby ta droga była jak najkrótsza- mówi Anetta Walentek, przedstawicielka firmy. 

I tak w Teresinie powstał pierwszy w powiecie bełchatowskim jajomat. Jego obsługa jest bardzo prosta, a każdy zainteresowany może wybrać dowolną liczbę jaj. Pomysłodawcy zapewniają, że o ich świeżość można być spokojnym. 

- Stała temperatura w automacie zapewnia bezpieczeństwo produktu - dodaje Anetta Walentek.

Więcej w materiale Radia Eska Bełchatów:

Jaja z jajomatu. Posłuchaj wypowiedzi na temat pierwszego takiego automatu w powiecie bełchatowskim

Czy jaja z jajomatu będą rozchodzić się jak świeże bułeczki? Czas pokaże. 

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Czy denerwują Cię remonty dróg w Łodzi?
Po pijaku wjechała w mur