Był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Wpadł, gdy jechał kompletnie pijany ulicami Bełchatowa

i

Autor: RR

Był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Wpadł, gdy jechał kompletnie pijany ulicami Bełchatowa

2021-12-27 15:16

Zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości usłyszał 41-latek, który wpadł na ulicy Cegielnianej w Bełchatowie. Mężczyzna wydmuchał ponad 2,5 promila alkoholu. Okazało się, że był poszukiwany do odbycia kary więzienia. Najbliższy czas spędzi za kratkami.

25 grudnia o godzinie 15.45 funkcjonariusze z bełchatowskiej drogówki zwrócili uwagę na jadącego volkswagena. Mieli podejrzenie, że kierujący nim mężczyzna mógł być nietrzeźwy. W Bełchatowie na ulicy Cegielnianej dali kierowcy polecenie do zatrzymania się. Przeczucie ich nie myliło.

- Kiedy mężczyzna zatrzymał auto, mundurowi rozpoczęli kontrolę. Od kierowcy wyczuwalna była woń alkoholu. 41-latek był nietrzeźwy, miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Podczas sprawdzania danych kierowcy volkswagena okazało się, że był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. W takiej sytuacji 41-latek został zatrzymany - informują bełchatowscy policjanci. 

Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Najbliższy czas 41-latek spędzi za kratami odbywając zaległą karę.

Chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Jak oceniasz zmiany dla kierowców na 2022 rok?
Napadali na sklepy z pistoletem i maczetą. Wrocławscy policjanci rozbili groźny gang