Dzień Otwarty w bełchatowskim schronisku dla zwierząt. Kilkanaście bezdomniaków znalazło nowy dom

i

Autor: Schronisko dla zwierząt w Bełchatowie

Dzień Otwarty w bełchatowskim schronisku dla zwierząt. Kilkanaście bezdomniaków znalazło nowy dom

2023-06-26 17:39

Dużym zainteresowaniem cieszyła się kolejna odsłona Dnia Otwartego w Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt w Bełchatowie. Najważniejsze, że nie brakowało chętnych do adopcji czworonogów. Tylko jednego dnia nowy dom znalazło 15 zwierzaków.

To już tradycja, gdy podczas Dni Bełchatowa swoje małe święto ma również miejscowe schronisko dla bezdomnych zwierząt. Nie inaczej było i tym razem. 25 czerwca placówka zorganizowała dzień drzwi otwartych z wieloma atrakcjami dla miłośników czworonogów. 

Przede wszystkim to jedyna taka okazja w roku, kiedy można było zajrzeć w zakątki na co dzień niedostępne dla zwiedzających i zobaczyć pracę schroniska "od kuchni". Na gości czekali też specjaliści, którzy udzielali bezpłatnych porad. Chętnych do skorzystania z tej możliwości nie brakowało. To samo dotyczy adopcji za symboliczną złotówkę. Nowego właściciela znalazło 14 psiaków i jeden kociak. 

Dziękujmy za każde odwiedziny, te stacjonarne i wirtualne na naszych social mediach. Kolejny raz potwierdzacie swoim zaangażowaniem, że macie wielkie serca i chętnie dzielicie się dobrem. Dziękujemy też za karmę dla naszych podopiecznych. Jesteście cudowni! - taki wpis pracownicy schroniska zamieścili na facebookowym profilu placówki.

Adopcje za złotówkę potrwają do 1 lipca. Na nowy dom wciąż czeka tam ponad 400 czworonogów. 

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Czy adoptowałeś/aś kiedyś zwierzę?
Noc Kupały w Wiosce Fantasy w Kuńkowcach pod Przemyślem