Hodował konopie przy łóżku. 27-latek spod Bełchatowa wpadł, bo się awanturował

i

Autor: Pixabay

Hodował konopie przy łóżku! 27-latek spod Bełchatowa wpadł, bo się awanturował

2021-03-26 15:54

Zarzuty uprawy konopi indyjskich oraz posiadania suszu marihuany usłyszał 27-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego, który konopie hodował m.in. przy swoim łóżku. Grozi mu do 3 lat więzienia.

23 marca tuż przed godziną 22 funkcjonariusze z bełchatowskiej policji zostali wezwani na interwencję domową do miejscowości Oleśnik w gminie Bełchatów. Zgłoszenie dotyczyło nietrzeźwego, agresywnie zachowującego się mężczyzny.

- Na miejscu okazało się, że agresor wyszedł z mieszkania zgłaszającego jak tylko dowiedział się, że na miejsce wezwany został patrol policji. Jednak 27-latka stróże prawa zastali na terenie posesji. W pomieszczeniach przez niego zajmowanych mundurowi znaleźli trzy rośliny konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu. Jedną uprawiał w donicy przy swoim łóżku. Dwie pozostałe w warunkach specjalne na ten cel przygotowanych. Stróże prawa zabezpieczyli również słoik z suszem marihuany oraz lampy i nawóz służące do prowadzenia uprawy - informują bełchatowscy policjanci.

Podejrzewany o przestępstwo narkotykowe został zatrzymany. Usłyszał zarzuty. Prowadzenie uprawy konopi indyjskich oraz posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy zmiana czasu jest potrzebna?
Czy można przedawkować marihuanę?