Kolarstwo górskie w samym centrum Polski. Ruszyły zapisy na MTB Kamieńsk

i

Autor: Ultra Kamieńsk

Kolarstwo górskie w samym centrum Polski. Ruszyły zapisy na MTB Kamieńsk

2022-04-25 16:14

Rowerowe zmagania na górskich trasach w samym centrum Polski. Ruszyły zapisy na drugą edycję MTB Kamieńsk. Zawody odbędą się 6 sierpnia na Górze Kamieńsk, czyli najwyższym wzniesieniu w tej części naszego kraju.

To z pewnością ciekawa propozycja dla miłośników rowerów górskich, którzy lubią większą dawkę adrenaliny. Po raz drugi na Górze Kamieńsk odbędą się zawody MTB Kamieńsk, które zaplanowano na 6 sierpnia 2022 r. W tegorocznej edycji do wyboru będą dwa dystanse: 25 km i 50 km.

Start w MTB Kamieńsk to możliwość sprawdzenia się na górskich trasach w centrum Polski. Na trasie nie zabraknie podjazdów, zjazdów, sekcji „ruchome piaski”, jak również odcinków asfaltowych i szutrowych. Nowością będzie dodatkowy dystans w programie zawodów – czyli 25 km. W wyścigu obowiązuje limit 100 zawodników na każdym z dystansów.

- Po ubiegłorocznym debiucie imprezy postanowiliśmy dodać krótszy dystans do programu zawodów, żeby dać szansę zmierzenia się z Górą Kamieńsk również miej doświadczonym zawodnikom, którzy chcieliby spróbować swoich sił na najwyższej górze w centralnej Polsce – mówi Bartłomiej Sobecki, organizator zawodów. 

Na mecie na wszystkich czekać będą oryginalne, pamiątkowe, gliniane medale, strefa relaksu, pakiety metowe, a dla najlepszych atrakcyjne nagrody i trofea. 

Szczegółowe informacje, w tym regulamin zawodów, znajdują się na stronie www.ultrakamiensk.pl 

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Czy obawiasz się anulowania lotów?
Lublin: kompletnie pijany właściciel psa! To nagranie szokuje