Koronawirus na Podkarpaciu. Raport Ministerstwa Zdrowia: wtorek 30.11.2021

i

Autor: Pixabay Koronawirus na Podkarpaciu. Raport Ministerstwa Zdrowia: wtorek 30.11.2021

Koronawirus w SP nr 1 w Bełchatowie. Aż 8 klas na nauczaniu zdalnym

2021-10-05 15:20

Szkoła Podstawowa nr 1 w Bełchatowie przechodzi na tryb hybrydowy. W związku z wykryciem COVID-19 w placówce aż 8 klas przechodzi na nauczanie zdalne. Chodzi o oddziały IV-VII. Reszta uczniów ma zajęcia w normalnym trybie.

Jest potwierdzony przypadek koronawirusa w Szkole Podstawowej nr 1 w Bełchatowie. W związku z tym podjęto już pierwsze działania. 8 klas zostało skierowanych na nauczanie zdalne. W ten sposób będą odbywać kwarantannę. Mowa o uczniach z klas IV-VII, którzy najprawdopodobniej do 11 października będą mieć lekcje online. Pozostali uczniowie będą kontynuować naukę normalnie, czyli w trybie stacjonarnym. 

- Oczywiście to są informacje na obecną chwilę. Szkoła poinformowała zarówno sanepid, który wdraża swoje procedury, jak i kuratorium oświaty. Wszystkie te procedury muszą zostać spełnione - mówi Kryspina Rogowska, rzecznik Urzędu Miasta w Bełchatowie. 

„Jedynka” jest pierwszą w tym roku szkolnym placówką edukacyjną w Bełchatowie w której stwierdzono COVID-19.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy! 

Czy znasz ceny polskich produktów

Pytanie 1 z 5
Ile kosztuje chleb?
Policja zatrzymała w Warszawie kilkanaście osób, ich majątek był ogromny