Kulturysta z Bełchatowa wyproszony z siłowni. To dyskryminacja

i

Autor: RR

Kulturysta z Bełchatowa wyproszony z siłowni. "To dyskryminacja"

2021-04-13 16:38

Kulturysta z Bełchatowa został wyproszony z siłowni przez policję. Uważa, że to dyskryminacja. Adam Klawiński przygotowuje się do mistrzostw świata w Anglii.

Trwają policyjne naloty na siłownie i kluby fitness. Funkcjonariusze sprawdzają, czy stosują się do obostrzeń. Coraz więcej takich wizyt składają m.in. policjanci z Bełchatowa. Jedną z siłowni w Bełchatowie funkcjonariusze odwiedzili już kilka razy.

Po jednej z takich interwencji, w poniedziałek, 12 kwietnia na placu Narutowicza w Bełchatowie została zorganizowana konferencja z udziałem bełchatowskiego kulturysty Adama Klawińskiego, który był w siłowni podczas wizyty bełchatowskich funkcjonariuszy. Na spotkaniu w centrum miasta towarzyszył mu Patryk Marjan, lokalny przedstawiciel Kongresu Polskiego Biznesu.

Sportowiec podzielił się swoimi wrażeniami po tym, jak policja wyprosiła go z siłowni. Nie kryje swojego rozczarowania, tym bardziej, że jest w trakcie przygotowań do mistrzostw świata. O wypowiedź w tej sprawie poprosiliśmy też bełchatowską policję.

Więcej w materiale Radia Eska Bełchatów:

Kulturysta z Bełchatowa wyproszony z siłowni przez mundurowych. Posłuchaj wypowiedzi sportowca i policji

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Czy oglądałeś serial Zbuntowany anioł?
Kuchenne rewolucje - Magda Gessler ratuje Łódzką restaurację!