Morderstwo w Bełchatowie. Policja ujawniła wizerunek podejrzanego

i

Autor: KPP Bełchatów

Morderstwo w Bełchatowie: Znaleźli zwłoki kobiety w mieszkaniu. Ścigają podejrzanego o ZABÓJSTWO!

2021-07-07 14:50

Morderstwo w Bełchatowie! Bełchatowscy policjanci na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Bełchatowie poszukują Tomasza Tomczaka, 44-letniego mieszkańca Bełchatowa, podejrzanego o zabójstwo 39-letniej kobiety. Do zbrodni doszło na początku lipca. Widzieliście tego mężczyznę?

Jaki poinformowali policjanci, z ich dotychczasowych ustaleń wynika, że tragedia rozegrała się w okresie od 1 do 3 lipca 2021 roku w mieszkaniu sprawcy. Podejrzany ukrywa się przed organami ścigania.

Od kilku dni policja i prokuratura dla dobra prowadzonego śledztwa wstrzymują się od podawania szczegółów zbrodni. Wiadomo jedynie, że zwłoki ofiary znaleziono 3 lipca w jednym z mieszkań na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Tomasza Tomczaka, które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bełchatowie pod nr telefonu 47 846 52 11 lub nr alarmowym 112.

Zgodnie z kodeksem karnym (art. 148 Kodeksu Karnego) - Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

Sonda
Czy PiS bez Jarosława Kaczyńskiego się rozpadnie?
dr Michał Sutkowski: Czwarta fala pod koniec października [Super Raport]