Skopane auto, krzyki i wulgaryzmy. Policja z Bełchatowa zatrzymała pijanego 27-latka

i

Autor: KPP Bełchatów

Skopane auto, krzyki i wulgaryzmy. Policja z Bełchatowa zatrzymała pijanego 27-latka

2021-07-07 8:27

Pijany bełchatowianin skopał auto sąsiadce. 27-latek szybko wpadł w ręce bełchatowskiej policji. Miał 1,5 promila alkoholu. Usłyszał już zarzut zniszczenia mienia. Poszkodowana oceniła straty na blisko 1,5 tys. złotych.

4 lipca o godz. 10.40 policjanci pojechali na ulicę Piłsudskiego w Bełchatowie, gdzie agresywny mężczyzna zniszczył samochód.

- Właścicielka audi powiedziała, że będąc w mieszkaniu usłyszała hałas dobiegający z zewnątrz. Kiedy wyjrzała przez okno zobaczyła jak sąsiad kopał jej auto, wykrzykując przy tym wulgaryzmy. Okazało się, że sprawca zerwał lusterko oraz uszkodził karoserię audi. Łączna wartość strat została wstępnie oszacowana na 1.400 złotych - zaznaczają bełchatowscy funkcjonariusze.

Poszukiwania sprawcy nie trwały długo. Mundurowi rozpoznali go i zatrzymali już po kilku minutach.

- Na widok policyjnego radiowozu 27-latek zaczął uciekać. Szybko został zatrzymany. Był nietrzeźwy, miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. W rozmowie z policjantami wszystkiemu zaprzeczał - podkreślają stróże prawa z Bełchatowa.

Okazało się, że 27-latek był w przeszłości notowany. Tym razem usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za co grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Czy należy zaostrzyć przepisy o zakazie handlu w niedzielę?
Śmigłowiec spadł do jeziora w Mikołajkach