Na dwóch ważnych ulicach w Bełchatowie zabraknie prądu. Przerwy potrwają kilka godzin

i

Autor: Pixabay

Na dwóch ważnych ulicach w Bełchatowie zabraknie prądu. Przerwy potrwają kilka godzin

2021-09-03 15:40

Bełchatowski Rejon Energetyczny informuje, że w najbliższych dniach na dwóch ważnych ulicach w Bełchatowie wystąpią przerwy w dostawie energii elektrycznej. Kilkugodzinne wyłączenia spowodowane będą planowanymi pracami modernizacyjnymi. Gdzie i kiedy zabraknie prądu? Sprawdź!

W najbliższych dniach mieszkańcy ulic Wojska Polskiego i Lipowej w Bełchatowie mogą spodziewać się chwilowych przerw w dostawie energii elektrycznej. Jak informuje bełchatowski Rejon Energetyczny kilkugodzinne wyłączenia spowodowane będą planowanymi pracami modernizacyjnymi.

Roboty eksploatacyjne, a także przebudowy, rozbudowy i modernizacje stacji oraz linii energetycznych, zwiększają bezpieczeństwo dostaw energii oraz zmniejszają ryzyko awarii. Dlatego, jak czytamy na stronie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź, prowadzone one są regularnie i na bieżąco. Wiąże się to jednak z chwilowymi przerwami w dostarczeniu energii elektrycznej do odbiorców.

Najbliższe planowe wyłączenia w Bełchatowie dotyczą dwóch ulic. Dostawy będą wstrzymane na ok. 5 godzin. Gdzie dokładnie i kiedy?

Poniedziałek, 6 września

⇒ godz. 7:30 – 12:30, ulica Wojska Polskiego

Wtorek, 7 września

⇒ godz. 8:00 – 13:00, ulica Lipowa

Więcej informacji na temat planowanych prac oraz szczegółowy harmonogram wyłączeń znaleźć można na stronie www.pgedystrybucja.pl. Można także zadzwonić pod bezpłatny nr tel. 991. Jednocześnie Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn od nich niezależnych, może nie dojść do wyłączeń, a przewidywany czas przerw oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Dom z papieru - jak dobrze znasz serial?

Pytanie 1 z 11
Czyj głos w serialu Dom z papieru ma narrator?
Beata Kozidrak zatrzymana przez policję po pijaku. Tak wcześniej kupowała alkohol