19-latka z ciężką nogą. Przez Łuszczanowice pędziła z prędkością 130 km/h

i

Autor: KPP Bełchatów

Nastolatka z "ciężką nogą". Przez Łuszczanowice pędziła z prędkością 130 km/h

2022-10-06 12:51

Nastoletnia piratka drogowa. Policjanci z bełchatowskiej grupy SPEED zatrzymali 19-latkę, która pod Kleszczowem pędziła 130 km/h w terenie zabudowanym. Teraz poniesie srogie konsekwencje.

4 października policjanci z bełchatowskiej drogówki pełniący służbę w ramach grupy SPEED kontrolowali prędkość z jaką poruszają się kierowcy. W miejscowości Łuszczanowice na terenie gminy Kleszczów, o godzinie 11.46, zmierzyli prędkość między innymi samochodu marki HYUNDAI.

- Okazało się, że kierująca nim 19-latka, w obszarze zabudowanym, jechała z prędkością 130 km/h. W ten sposób przekroczyła dopuszczalną prędkość aż o 80 km/h. Kobieta straciła uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy. Ponadto zgodnie z taryfikatorem została ukarana mandatem karnym w wysokości 2 500 złotych i 15 punktami karnymi - relacjonuje bełchatowska policja. 

Mundurowi apelują o zdrowy rozsądek. Nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków i tragedii na polskich drogach.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy w Polsce powinien być powszechny dostęp do broni?
76-letni kierowca potrącił motocyklistę