Niecodzienna akcja bełchatowskiego schroniska dla zwierząt. Rozdają oryginalne gadżety w słusznym celu!

i

Autor: Schronisko dla zwierząt w Bełchatowie

Niecodzienna akcja bełchatowskiego schroniska dla zwierząt. Rozdają oryginalne gadżety w słusznym celu!

2021-10-06 15:38

Jak zachęcić do adopcji bezdomnego zwierzaka? Z ciekawą akcją ruszyło schronisko w Bełchatowie, które stworzyło limitowaną serię oryginalnych naklejek na auta. Bohaterami zabawnych nalepek są oczywiście psiaki i kociaki.

Pracownicy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bełchatowie nie lubią nudy, dlatego ruszyli z kolejną akcją promującą adopcje czworonogów, tym razem pod hasłem "PSYlepki". Zasady są banalnie proste, a cel szczytny i niezmienny od lat: propagowanie idei adopcji bezdomnych zwierzaków. Placówka przygotowała limitowaną serię naklejek na auta w trzech wersjach: PSYjdź – Adoptuj!, Nie kupuj kota w worku – Adoptuj, Gang Psyjemniackóf na pokładzie. Nalepki czekają w siedzibie schroniska, ale jego pracownicy mogą też je wysłać pocztą. 

- Myślę, że każdy przekaz, które spowoduje refleksje, czy to w temacie samego dania domu naszym podopiecznym, czy jakiejś innej formy pomocy, jest dobry i na przyszłość pożyteczny - mówi kierownik bełchatowskiego schroniska Mariusz Półbrat. 

Liczba naklejek jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć. Placówka ogłosiła również konkurs. Autorzy najciekawszych zdjęć z naklejką w roli głównej nagrodzeni zostaną schroniskowymi gadżetami.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Przeboje kinowe PRL

Pytanie 1 z 10
Ojcem dziecka z „Dziecka Rosemary” był:
Tomaszewski krytykuje Sousę