Niecodzienny obrazek w Bełchatowie. Fiat panda zapakowany brzozą pod sam dach

i

Autor: KPP Bełchatów

Niecodzienny obrazek w Bełchatowie. Fiat panda zapakowany brzozą pod sam dach

2022-10-14 15:40

Polak potrafi. Kierowca fiata pandy zapakował brzozy pod sam dach i ruszył na ulice Bełchatowa. A ponieważ drewno znacząco wystawało poza niewielką osobówkę, niecodzienny transport przykuł uwagę mundurowych.

Niecodzienny bagaż i niecodzienna kontrola. Dziś policjanci z Bełchatowa zatrzymali przy ulicy Czaplinieckiej kierowcę, który fiatem panda przewoził...brzozy. Niewielka osobówka z wystającym drewnem wzbudziła niemałą sensację. 

- Wielu kierowców potrafi ze swojego samochodu osobowego uczynić pojazd wielofunkcyjny. Jednak niewłaściwe przewożenie ładunku w samochodzie osobowym to nie tylko ryzyko mandatu, ale stwarzanie realnego zagrożenia w ruchu drogowym - mówi policja w Bełchatowie. 

Kierowca, który podróżował razem z dzieckiem, został ukarany mandatem.

- Pamiętajmy, jazda samochodem osobowym musi być przede wszystkim bezpieczna. Przewożenie ładunku osobówką to nie tylko możliwości auta, ale przede wszystkim znajomość przepisów Prawa o ruchu drogowym, aby nie stwarzać zagrożenia dla innych uczestników ruchu i uniknąć niepotrzebnych konsekwencji - dodają funkcjonariusze. 

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Zdarzyło Ci się kiedykolwiek zatrzasnąć auto z kluczykami w środku?
Szokujący film piekarskiego ratownika medycznego. Nagranie odbija się szerokim echem w internecie