Pijany bełchatowianin chwycił za płytę chodnikową i rzucił w auto. Jak się tłumaczył policji?

i

Autor: KPP Bełchatów

Pijany bełchatowianin chwycił za płytę chodnikową i rzucił w auto. Jak się tłumaczył policji?

2021-03-05 16:10

Do 5 lat więzienia grozi 33-letniemu mieszkańcowi Bełchatowa, który zniszczył cudze auto. Mężczyzna rzucił w samochód płytą chodnikową. Następnie... sam zawiadomił policję. Wandal odpowie teraz przed sądem.

4 marca około godziny 20 dyżurny bełchatowskiej komendy został powiadomiony o uszkodzeniu pojazdu na jednym z osiedli mieszkaniowych. Skierowany na miejsce patrol ustalił, że sam zgłaszający jest... sprawcą tego czynu.

- Mężczyzna oświadczył, że zauważył znajomego, z którym ma konflikt i chcąc wyładować swoją złość, wziął do ręki kawałek płyty chodnikowej, którą rzucił w przypadkowe auto. Ustalono właściciela pojazdu marki dacia dokker, który wartość strat wycenił na 1500 złotych. Wandal był pod znacznym wpływem alkoholu - informują policjanci z Bełchatowa.

33-letni mieszkaniec Bełchatowa został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyźnie za zniszczenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Te teksty znają wszyscy! Sprawdź czy potrafisz dokończyć cytaty z filmów Barei! QUIZ

Pytanie 1 z 11
Dokończ zdanie z filmu Miś: Nie mamy pańskiego płaszcza...
Czekoladowe cuda na Dzień Kobiet