Piłkarze GKS-u Bełchatów wznowili treningi. Na pierwszych zajęciach pojawiła się garstka zawodników

i

Autor: GKS Bełchatów

Piłkarze GKS-u Bełchatów wznowili treningi. Na pierwszych zajęciach pojawiła się garstka zawodników

2021-06-30 14:41

W środę, 30 czerwca odbył się inauguracyjny trening kadry pierwszego zespołu GKS-u Bełchatów przed sezonem 2021/22. Na boisku nr 2 Miejskiego Centrum Sportu trenowało tylko jedenastu zawodników.

Dzień zaczął się od zbiórki i oficjalnego przywitania z nowymi trenerami. W pierwszym zajęciach pod okiem Patryka Rachwała nie zobaczyliśmy jeszcze nowych twarzy, ale wkrótce pojawiać się będą kandydaci do gry przy Sportowej. Z drużyną trenowali m.in. wracający po wypożyczeniach Damian Michalak (KS Kutno) i Damian Warnecki (Skra Częstochowa). Od 5 lipca z zespołem trenować będzie siedmiu zawodników z drużyny rezerw, którzy obecnie przebywają jeszcze na urlopach. Ci zawodnicy dzisiaj pojawili się na zbiórce, a przez najbliższe dwa dni będą przechodzili testy.

Z zespołem nie trenowało już piętnastu zawodników, którzy w ubiegłym sezonie reprezentowali barwy "Brunatnych".

Mateusz Bartków, Maciej Koziara, Mariusz Magiera, Daniel Niźnik, Valērijs Šabala, Marcin Sierczyński i Sebastian Zalepa nie przedłużą wygasających 30 czerwca kontraktów z GKS-em Bełchatów. Zakończyły się również wypożyczenia Macieja Masa i Szymona Łapińskiego z Jagiellonii Białystok, Jakuba Staszaka ze Stomilu Olsztyn, Jakuba Batora z Rakowa Częstochowa oraz Bartosza Żurka z Puszczy Niepołomice.

Na czwartek zaplanowano przedpołudniowe testy mocy i trening o godz. 16 a dzień później badania wydolnościowe. Ostatnia jednostka tygodnia ma się odbyć w sobotę o godz. 10. Pierwszy sparing giekaesiacy zagrają za tydzień, 7 lipca z KS Kutno.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy uważasz, że świadczenia 300 plus i 500 plus powinny być waloryzowane?
Martyna z Na sygnale pochwaliła się jak mieszka! Zwłaszcza taras w mieszkaniu Moniki Mazur zwala z nóg