Po pijanemu potrącił drugie auto. Gdy chciał się dogadać mina mu zrzedła. Trafił na policjantów po służbie

i

Autor: RR

Po pijanemu potrącił drugie auto. Gdy chciał się "dogadać" mina mu zrzedła. Trafił na policjantów po służbie

2021-06-30 14:14

Policjanci z Bełchatowa zatrzymali po służbie pijanego kierowcę. Chwilę wcześniej 41-latek uszkodził ich samochód. Najpierw chciał załatwić sprawę polubownie, a gdy dowiedział się z kim ma do czynienia, próbował uciec. Mężczyzna został zatrzymany i wkrótce usłyszy zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat więzienia.

29 czerwca w godzinach wieczornych dyżurny piotrkowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o kolizji dwóch osobówek w miejscowości Parzniewice. Okazało się, że kierujący hondą podczas manewru wymijania bocznym lusterkiem uderzył w peugeota.

- 41-latek po zderzeniu wysiadł z pojazdu. Idąc chwiejnym krokiem chciał się „dogadać” z podróżującymi peugeotem. Mężczyźnie zrzedła mina kiedy dowiedział się, że są to policjanci po służbie. Zdezorientowany rzucił na ziemię potwierdzenie polisy ubezpieczeniowej, po czym skierował się w stronę swojego pojazdu z zamiarem ucieczki. Policjanci od razu udaremnili mu dalszą jazdę oraz powiadomili dyżurnego, który na miejsce skierował patrol. Po sprawdzeniu okazało się, że 41-latek ma blisko promil alkoholu w organizmie. Posiadał on również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów za wcześniejszą jazdę z „promilami" - informują policjanci z KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszy zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Czy zdradę można wybaczyć?
Ksiądz chce wyrzucić nas na bruk