Pobiegnij w blasku księżyca. Ruszyły zapisy na Bełchatowski Bieg Nocny

i

Autor: MCS Bełchatów

Pobiegnij w blasku księżyca. Ruszyły zapisy na Bełchatowski Bieg Nocny

2023-03-28 10:52

Ta rywalizacja ma swój wyjątkowy klimat. Trwają zapisy na 5. edycję Bełchatowskiego Biegu Nocnego. Zgłoszenia potrwają do 1 maja, a sam bieg zaplanowano na 6 maja. Tym razem na zmienionej trasie.

W tym roku przypada organizacja 5. edycji Bełchatowskiego Biegu Nocnego na dystansie 10 kilometrów. To cieszące się dużym zainteresowaniem biegaczy sportowe wydarzenie, na które już teraz zapraszamy. Rozpoczęły się zapisy do rywalizacji w tym biegu, a zgłosić się można za pośrednictwem strony internetowej www.online.datasport.pl.

Tym razem pobiegniemy inną trasą, a jedynym powodem, który wymusił na nas wprowadzenie zmian, jest budowa wschodniej obwodnicy Bełchatowa, w związku z którą plany firmy wykonującej tę inwestycję uniemożliwiają nam powtórzenie trasy z ostatnich edycji mimo szczerych chęci i dobrych opinii, którymi cieszyła się ta szybka pętla. Zapisać się do biegu może maksymalnie 350 osób, a koniec zgłoszeń zaplanowany jest na poniedziałek, 1 maja 2023 roku na godzinę 23:59.

Pakiet startowy oprócz rezerwacji miejsca w biegu zapewnia również: profesjonalną obsługę medyczną na trasie i w miejscu imprezy, numer startowy z chipem odmierzającym czas, papierową torbę, okolicznościowy gadżet, napój izotoniczny, agrafki do przypięcia numeru startowego w widocznym miejscu zgodnie z zapisem regulaminu, wodę na trasie, wodę na mecie, posiłek regeneracyjny oraz baton lub żel energetyczny. Ponadto każdy zapisany do udziału biegacz, który regulaminowo ukończy zmagania na trasie, otrzyma pamiątkowy medal.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Co sądzisz o takim zachowaniu młodych ludzi?
IX ICE MAT Półmaraton za nami