Pod Bełchatowem kładą nowy asfalt. Na taką nawierzchnię mieszkańcy czekali latami

i

Autor: Urząd Gminy Bełchatów

Pod Bełchatowem kładą nowy asfalt. Na taką nawierzchnię mieszkańcy czekali latami

2022-06-07 14:18

Do tej pory były tam dziury, które skutecznie utrudniały życie kierowcom. Ale już wkrótce to się zmieni. W Janowie pod Bełchatowie trwa układanie nowej nawierzchni. Prace mają zakończyć się jeszcze przed wakacjami.

O takiej drodze mieszkańcy tej miejscowości marzyli od lat. Teraz w końcu się doczekają! W Janowie pod Bełchatowem trwają intensywne prace związane z remontem drogi prowadzącej przez tę miejscowość. Postępy widoczne są gołym okiem. 

Obecnie trwa tam układanie warstwy wyrównawczej. Firma, która zajmuje się tą inwestycją na piątek i sobotę planuje układanie warstwy ścieralnej. Zatem kierowcy muszą jeszcze trochę uzbroić się w cierpliwość, ale z pewnością warto, bo już niedługo droga w tym miejscu będzie równa, jak stół. 

- Jestem przekonany, że standard nowej drogi spełni oczekiwania mieszkańców - mówi Konrad Koc, Wójt Gminy Bełchatów.

Cała inwestycja zakończy się jeszcze przed wakacjami. Remont drogi Janów - Kielchinów będzie kosztował niemal 930 tys. zł.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy kary za nieudzielenie pomocy potrąconemu zwierzęciu powinny zostać zaostrzone?
Kierowca BMW przejechał policjantów