Obywatelskie zatrzymanie w Wodzisławiu Śląskim.

i

Autor: Pixabay

Policja szuka sprawcy potrącenia pieszej w gminie Zelów. 27-latka w ciężkim stanie trafiła do szpitala

2023-02-24 13:27

Potrącił kobietę na drodze, nie udzielił pomocy i odjechał. Teraz szuka go policja. Do zdarzenia doszło dziś rano na poboczu drogi wojewódzkiej 484 w miejscowości Wygoda na terenie gminy Zelów. Nieprzytomna 27-letnia piesza trafiła do szpitala w Bełchatowie, gdzie trwa walka o jej życie.

Do wypadku doszło rankiem 24 lutego na drodze wojewódzkiej 484 w miejscowości Wygoda, na terenie gminy Zelów. Po godzinie 5.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o kobiecie, która leżała na poboczu drogi.

- Zgłaszającym był przypadkowy kierowca, który zatrzymał się, aby udzielić pomocy poszkodowanej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, 27-letnia piesza została potrącona przez nieznany na chwilę obecną pojazd, którego kierowca odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając poszkodowanej pomocy. Piesza była ubrana na ciemno i nie posiadała elementów odblaskowych - informuje bełchatowska policja. 

Ranna została przewieziona do szpitala, gdzie trwa walka o jej życie. Okoliczności tego zdarzenia, a w szczególności tożsamość kierującego, pod nadzorem prokuratury ustalają teraz policjanci z zelowskiego komisariatu.

Wszystkie osoby posiadające informacje na temat okoliczności tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bełchatowie, pod całodobowym numerem telefonu 47 8465 211.

Sonda
Czy po wybuchu wojny wiedzie ci się gorzej?
Autobusy zderzyły się w Warszawie