Poznań: Wrócili do zabójstwa sprzed 29 lat! To oni zatrzymali mordercę Zyty Michalskiej

i

Autor: RR Poznań: Wrócili do zabójstwa sprzed 29 lat! To oni zatrzymali mordercę Zyty Michalskiej

Policja wyważyła drzwi do jednego z mieszkań w Bełchatowie. 35-latek miał sporo na sumieniu!

2021-03-24 16:35

Nie chciał wpuścić policjantów, więc ci wyważyli drzwi i weszli do mieszkania siłą. W ten sposób funkcjonariusze z Bełchatowa zatrzymali 35-latka, który posiadał narkotyki, ale też od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Policjanci z KPP w Bełchatowie wpadli na trop 35-letniego bełchatowianina, poszukiwanego przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Z ich ustaleń wynikało też, że mężczyzna może zajmować się narkotykowym procederem. 22 marca funkcjonariusze pojechali sprawdzić swoje informacje. Wytypowany adres był "strzałem w dziesiątkę".

- Okazało się, że poszukiwany przebywał na terenie obserwowanej posesji. Nikt jednak nie reagował na wezwania funkcjonariuszy do otworzenia drzwi. Kiedy kryminalni podjęli decyzję o wejściu siłowym drzwi mieszkania otworzyła kobieta. 35-latek został zatrzymany. Stróże prawa znaleźli przy nim blisko 5 gramów zakazanych substancji - informują bełchatowscy funkcjonariusze.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Usłyszał już zarzut posiadania nowych substancji psychoaktywnych, co zagrożone jest karą grzywny. 23 marca podejrzany został przetransportowany do zakładu karnego, gdzie najbliższy czas spędzi za kratami odbywając karę pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko mieniu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Prima Aprilis - czy lubisz robić żarty?
23 kilo używek w domu 50-latków