Starostwo w Bełchatowie zamknęło ważny wydział! Co z petentami?

i

Autor: Pixabay

Starostwo w Bełchatowie zamknęło ważny wydział! Co z petentami?

2021-03-24 16:20

Wydział komunikacji w Bełchatowie zamknięty dla petentów. Urząd chce w ten sposób chronić bezpieczeństwo pracowników i klientów w związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem. Jak można załatwić swoją sprawę? Sprawdź!

Od 23 marca bezpośrednia obsługa mieszkańców w wydziale komunikacji w bełchatowskim starostwie zostaje zawieszona. Urząd proponuje inne rozwiązanie, które ma przede wszystkim chronić bezpieczeństwo klientów i pracowników wydziału i nie wpłynie na terminowość załatwiania spraw.

W przedsionku do budynku przy ul. Pabianickiej 26 w Bełchatowie, gdzie mieści się Wydział Komunikacji i Dróg, ustawiona jest urna. W niej należy zostawiać zapakowane w kopertę dokumenty. Należy pamiętać, by zostawić w nich także numer telefonu lub adres e-mail. Tymi drogami, tj. telefoniczną i elektroniczną, będzie z mieszkańcami kontaktował się pracownik urzędu, by poinformować o dalszych krokach w danej sprawie.

Takie rozwiązanie potrwa najprawdopodobniej do Wielkanocy. Ma to związek z sytuacją pandemiczną i obostrzeniami w całym kraju, zmierzającymi do ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się wirusa Covid-19.

Także z tego powodu bełchatowskie starostwo zachęca mieszkańców, by przed przyjściem do urzędu sprawdzić, czy daną sprawę można zgłosić telefonicznie lub drogą elektroniczną, korzystając z informacji telefonicznej starostwa (informacja ogólna 44 635 86 00)

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Sonda
Czy Twoim zdaniem lockdown powinien obowiązywać także w kościołach?
Ogromne kolejki do punktów wymazowych w Łodzi