Policyjny nalot na mieszkanie w Bełchatowie. Co tam znaleźli?

i

Autor: KPP Bełchatów

Policyjny nalot na mieszkanie w Bełchatowie. Co tam znaleźli?

2021-03-01 14:33

Policjanci z Bełchatowa i funkcjonariusze Urzędu Celnego w Łodzi połączyli siły. Dzięki wspólnym działaniom zatrzymali 31-latka z Bełchatowa, który trzymał narkotyki w swoim mieszkaniu. Mężczyźnie grozi do 3 lat za kratkami.

Bełchatowscy policjanci do zwalczania przestępczości narkotykowej w wyniku prowadzonych czynności operacyjnych ustalili, że 31-letni mieszkaniec Bełchatowa w miejscu zamieszkania może posiadać narkotyki. W piątek, 26 lutego wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Łodzi, kryminalni złożyli mu wizytę i przeszukali mieszkanie. Ich przypuszczenia się sprawdziły.

- Podczas czynności ujawniono 28 gramów suszu marihuany oraz prawie 35 gramów nowych substancji psychoaktywnych. Ponadto zabezpieczono dwie wagi elektroniczne oraz pieniądze w kwocie 2 400 złotych. Ujawnione środki odurzające zostały zabezpieczone w policyjnym depozycie - informują funkcjonariusze z KPP w Bełchatowie.

31-letni mieszkaniec Bełchatowa trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Która z aktorek wyglądała piękniej?
27-latek miał dwa promile i wjechał do rzeki. Uratował go wędkarz