policja

i

Autor: policja.pl

Poszukiwany 36-latek chciał przechytrzyć policjantów i ukrył się... w wersalce!

2021-03-23 13:32

Nie chciał iść do więzienia, więc postanowił schować się przed policjantami... w wersalce! Mowa o 36-latku z gminy Bełchatów, który był poszukiwany za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece. Plan się nie powiódł, a pomysłowy mężczyzna trafił już za kratki, gdzie będzie musiał spędzić najbliższe miesiące.

22 marca policjanci z bełchatowskiej komendy pojechali pod adres, gdzie według ich ustaleń miał przebywać mężczyzna poszukiwany przez organy ścigania do odbycia kary pozbawienia wolności.

- Drzwi mieszkania otworzyła partnerka poszukiwanego informując, że 36-latka nie ma w domu. Twierdziła też, że nie wie, gdzie on obecnie przebywa. Policjanci jednak zachowali czujność. W czasie rozmowy kobieta wyraźnie była poddenerwowana. Wkrótce wyszło na jaw, co było tego przyczyną - relacjonują stróże prawa z KPP w Bełchatowie.

Nieprzekonani tłumaczeniami kobiety funkcjonariusze, postanowili wejść do mieszkania. Bardzo szybko odnaleźli kryjówką, którą wybrał sobie 36-latek. Jak się okazało, mężczyzna postanowił ukryć się... w pudle kanapy.

Mieszkaniec gminy Bełchatów został zatrzymany. Trafił już do zakładu karnego, gdzie najbliższe miesiące spędzi odbywając karę pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Eliminacje MŚ 2022: Kto wygra mecz Węgry - Polska?
Pociski artyleryjskie odkryte podczas budowy ścieżki rowerowej w Drawsku Pomorskim