PSIEprowadzki, czyli kolejna akcja schroniska w Bełchatowie promująca adopcje zwierząt

i

Autor: Schronisko dla zwierząt w Bełchatowie

"PSIEprowadzki", czyli kolejna akcja schroniska w Bełchatowie promująca adopcje zwierząt

2022-09-30 14:38

Szukają kochających domów dla swoich podopiecznych i organizują „PSIEprowadzki”. To hasło wydarzenia, które w najbliższą niedzielę, 2 września odbędzie się w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Bełchatowie. Tego dnia będzie można adoptować bezdomniaka za symboliczną złotówkę. Akcja organizowana jest z okazji Światowego Dnia Zwierząt.

Adopcja bezdomniaka za symboliczną złotówkę, zwiedzanie placówki „od kuchni” czy bezpłatne porady specjalistów - w najbliższą niedzielę, 2 września w godz. 9-17 Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Bełchatowie organizuje wydarzenie pod hasłem „PSIEprowadzki”. To z okazji Światowego Dnia Zwierząt.

- To wydarzenie skierowane jest do tych, którzy myślą o adopcji czworonoga, ale też do tych osób, które już go posiadają. Będzie można skorzystać z bezpłatnych porad takich specjalistów, jak weterynarz, behawiorysta czy groomer. Serdecznie zapraszamy - mówi Mariusz Półbrat, kierownik Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Bełchatowie. 

Przede wszystkim akcja ma zachęcić do adopcji czworonoga. Aktualnie w bełchatowskim schronisku przebywa blisko 300 psów i kotów, które czekają na nowy dom. 

Psiaki i koty wydawane do adopcji posiadają pełen pakiet aktualnych szczepień, są również odrobaczone i odpchlone. Każdy pensjonariusz schroniska jest zaczipowany (z wpisem do międzynarodowej bazy danych CBDZOE) oraz posiada aktualną książeczkę zdrowia. Jeśli stan zdrowia oraz wiek podopiecznego na to pozwala, poddawany jest zabiegowi sterylizacji. Adopcja bezdomniaka wiąże się z obowiązkiem podpisania umowy adopcyjnej oraz wniesieniem opłaty w wysokości 1,23 zł.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Lubisz chodzić na łyżwy?
Arnold Schwarzenegger zwiedził Auschwitz