Punkt pobrań krwi w Bełchatowie ma nową siedzibę. Rusza od 14 lipca

i

Autor: RR

Punkt pobrań krwi w Bełchatowie ma nową siedzibę. Rusza od 14 lipca

2021-07-13 15:40

Ważna informacja dla wszystkich krwiodawców. Bełchatowski punkt pobrań krwi zmienił lokalizację. W nowej siedzibie, przy ulicy 1 maja 1, zacznie funkcjonować od środy, 14 lipca. W dniu otwarcia na wszystkich dawców będą czekać miłe upominki.

Do tej pory bełchatowski oddział terenowy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi działał przy ulicy Edwardów w Bełchatowie. Od kilku tygodni był już zamknięty na cztery spusty, a w tym czasie trwały prace adaptacyjne w nowym miejscu – przy ulicy 1 Maja 1.

- Zmieniamy się na lepsze. W nowej lokalizacji będą dużo bardziej komfortowe warunki, a czas oczekiwania na oddanie krwi upłynie w miłej atmosferze – zapewnia RCKiK w Łodzi.

Otwarcie nowego punktu pobrań nastąpi o godz. 8. Na wszystkich dawców będą czekać upominki w postaci pluszowego misia.

Podobnie jak wcześniej, rejestracja osób, które zdecydują się oddać krew będzie się odbywać w poniedziałki, środy i piątki w godz. 8-10.30. Póki co będą tam funkcjonować dwa stanowiska, ale docelowo pojawi się jeszcze jedno.

Wraz z otwarciem nowej siedziby w Bełchatowie, RCKiK w Łodzi niezmiennie zachęca dawców do podzielenia się życiodajnym płynem. Wakacje to okres, kiedy krwi brakuje najbardziej. Aktualnie największe braki dotyczą grup: 0-, A- i A+.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Czy Donald Tusk powinien połączyć siły z Szymonem Hołownią przed wyborami parlamentarnymi?
Debiutuje nowy Opel Astra. Tak wygląda szósta generacja bestsellera