Rozkręca się akcja PSYgarniemy choinkę. Ile drzewek trafiło już do bełchatowskiego schroniska?

i

Autor: Schronisko dla zwierząt w Bełchatowie

Rozkręca się akcja "PSYjmiemy choinkę". Ile drzewek trafiło już do bełchatowskiego schroniska?

2022-01-10 14:42

Dają drugie życie świątecznym choinkom. Już kilkanaście takich drzewek trafiło do Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Bełchatowie w ramach akcji „PSYjmiemy choinkę”. Podarowane drzewka będą służyć czworonogom.

W Schronisku Dla Zwierząt w Bełchatowie trwa doroczna akcja "PSYjmiemy choinkę". I jak zwykle cieszy się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców Bełchatowa i okolic. W ostatnim tygodniu do placówki trafiło 14 drzewek. Tradycyjnie najwięcej przybywa ich po święcie Trzech Króli. Tylko w sobotę, 8 stycznia mieszkańcy przywieźli 9 choinek. 

- Cieszymy się, że jest taki odzew i oczywiście czekamy na więcej. Drzewka będą służyć naszym czworonogom. Zimą ochronią je przed zimnym wiatrem, a latem dadzą cień i ochronią przed słońcem - przyznaje Mariusz Półbrat, kierownik schroniska. 

W ramach tej akcji drzewko może przywieźć każdy - nie ma żadnych limitów. Więcej informacji pod numerem telefonu (44) 633 38 77. Choinki można przywieźć na teren schroniska w dniach poniedziałek – piątek: w godz. 9-17.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Masz już jakieś plany na ferie zimowe 2022?
Latająca przyczepa za audi. Wszystko nagrała kamera radiowozu