Bełchatów: Wypadek w centrum miasta! Na skrzyżowaniu zderzyły się dwa auta

i

Autor: R.R Bełchatów: Wypadek w centrum miasta! Na skrzyżowaniu zderzyły się dwa auta

Rozstrzaskane auta w samym centrum Bełchatowa. Zablokowane ulice Kościuszki i Mielczarskiego

2021-03-11 15:23

Uwaga kierowcy! Poważne utrudnienia w centrum Bełchatowa. Na skrzyżowaniu ulic Tadeusza Kościuszki i Mielczarskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W tej chwili z racji tego, że oba roztrzaskane auta stoją praktycznie na środku krzyżówki niemożliwy jest przejazd przez obie wyżej wymienione ulice.

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w czwartek (11 marca) około godziny 14.00. Z nieoficjalnych wiadomości wynika, że w zdarzeniu poszkodowane są dwie osoby. Na miejscu pracują wszystkie służby: policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe.

Ze wstępnych policyjnych informacji wynika, że przyczyną zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa. 

- Kierujący VW chciał skręcić z ulicy Mielczarskiego w Pabianicką i nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy samochodu marki Renault jadącemu ulicą Pabianicką. Obaj kierowcy byli trzeźwi - poinformowała nas Marta Płomińska z KPP Bełchatów.

W zderzeniu uczestniczyły dwa auta, oba poważnie roztrzaskane całkowicie blokują skrzyżowanie ulic Tadeusza Kościuszki, Pabianickiej i Mielczarskiego. Kierowcy, którzy muszą przejechać przez tę część miasta powinni wybrać alternatywną drogę.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy obawiasz się cenzury internetu także w Polsce?
Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018