Spowodował kolizję w Bełchatowie i ruszył na stację paliw, aby spisać oświadczenie. Okazało się, że był kompletnie pijany

i

Autor: KPP Bełchatów

Spowodował kolizję w Bełchatowie i ruszył na stację paliw, aby spisać oświadczenie. 53-latek był kompletnie pijany

2023-12-14 8:21

3 promile alkoholu miał 53-letni kierowca, który najpierw spowodował kolizję, a następnie przyszedł na stację paliw po...kartkę i długopis, aby sporządzić oświadczenie szkody drogowej. Jego plany pokrzyżowali pracownicy stacji, którzy wezwali policję.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, 11 grudnia 2023 roku po godzinie 14.00, na ulicy Wojska Polskiego w Bełchatowie. Wówczas oficer dyżurny bełchatowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że na stację paliw przyszedł pijany kierowca, który potrzebuje...kartkę i długopis w celu sporządzenia oświadczenia ze zdarzenia drogowego. Policjanci na miejscu zastali uczestników kolizji.

- Poszkodowany, 23-letni kierowca audi oświadczył, że w czasie jazdy, w tył jego auta wjechał kierujący fordem. Po zdarzeniu obaj zjechali na stacje paliw, aby sporządzić stosowne oświadczenie. Wówczas okazało się, że sprawca kolizji jest kompletnie pijany. 53-letni mieszkaniec powiatu łaskiego stracił uprawnienia do kierowania pojazdami i został zatrzymany - informuje Iwona Kaszewska z bełchatowskiej policji.

Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej. Za takie przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy stanąłeś kiedyś w obronie osoby słabszej?
Bitwa o karpia przed świętami. Tu nie ma miękkiej gry