Szpital w Bełchatowie wprowadził czasowe ograniczenia. Z jakiego powodu?

i

Autor: RR

Szpital w Bełchatowie wprowadził czasowe ograniczenia. Z jakiego powodu?

2023-11-03 10:17

Ważna informacja dla osób odwiedzających swoich bliskich w bełchatowskiej lecznicy. Szpital wprowadził czasowe ograniczenie odwiedzin w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym. Wszystkiemu winna jest grypa.

W okresie jesienno-zimowym dyrekcje niektórych szpitali podejmują decyzje o zakazie albo ograniczeniu odwiedzin. Powodem jest zwiększona zachorowalność na grypę. Takie działania podjęła właśnie lecznica w Bełchatowie, a dotyczą one Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego. Oficjalny komunikat pojawił się w czwartek, 2 listopada.

Dyrekcja Szpitala informuje, że w związku ze zwiększoną zapadalnością na grypę i schorzenia grypopodobne, a także związane z tym ryzyko epidemiczne, od dnia dzisiejszego do odwołania wprowadza się czasowe ograniczenie odwiedzin w Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym. Odwiedziny w ZOL mogą odbywać się wyłącznie w godzinach 15.00 - 19.00.

Ograniczenie odwiedzin będzie obowiązywać do odwołania. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Stosujesz czasem triki znalezione w Internecie?
Plac zabaw: Kłopoty z gardłem u malucha - znamy sposoby na ból i chrypkę