Szykują się przerwy w dostawie prądu w Bełchatowie. Gdzie i kiedy?

i

Autor: Pixabay

Szykują się przerwy w dostawie prądu w Bełchatowie. Gdzie i kiedy?

2022-11-02 15:21

W najbliższych dniach mieszkańcy dwóch bełchatowskich ulic mogą spodziewać się przerwy w dostawie energii elektrycznej. Jak informuje PGE Dystrybucja, kilkugodzinne przerwy spowodowane będą planowanymi pracami konserwatorskimi.

By zwiększyć bezpieczeństwo dostaw energii oraz zmniejszyć ryzyko awarii operatorzy sieci energetycznych regularnie prowadzą roboty eksploatacyjne, a także przebudowy, rozbudowy oraz modernizacje stacji i linii. Wiążą się one jednak z chwilowymi przerwanie w dostawie prądu do odbiorców. Najbliższe wyłączenia w Bełchatowie dotyczą dwóch ulic: Ciepłowniczej i Radomszczańskiej.

Jak na swojej stronie informuje PGE Dystrybucja, w przypadku ulicy Ciepłowniczej przerwa w dostawie prądu planowana jest na najbliższy piątek, 4 listopada. Energii w gniazdkach może nie być między godz. 8:30 a 13:30. Jeśli zaś chodzi o ulicę Radomszczańską, to jej mieszkańcy mogą nie mieć prądu w środę, 9 listopada. Dostawa energii elektrycznej może być wstrzymana między godz. 7:30 a 9:00.

Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn od nich niezależnych, może nie dojść do przerw w dostawie energii, a przewidywany czas oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie.

Szczegółowy plan wyłączeń, które spowodowane są prowadzonymi pracami konserwatorskimi, dostępny jest na stronie pgedystrybucja.pl w zakładce: Wyłączenia. W razie pytań można także zadzwonić pod bezpłatny nr tel. 991.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Jak oszczędzasz na paliwie?
Z ogromną prędkością wjechał na stację paliw. Zatrzymał się w środku sklepu