Szykują się przerwy w dostawie prądu w Bełchatowie. Gdzie i kiedy?

i

Autor: Pixabay

Szykują się przerwy w dostawie prądu w Bełchatowie. Gdzie i kiedy?

2022-03-23 14:19

W najbliższych dniach w kilku rejonach Bełchatowa mogą nastąpić kilkugodzinne przerwy w dostawie energii elektrycznej. Jak informuje PGE, wyłączenia spowodowane będą planowanymi pracami modernizacyjnymi. Dotyczą m.in. ścisłego centrum Bełchatowa. Szczegóły można znaleźć w tym artykule.

PGE Dystrybucja regularnie prowadzi konserwację oraz modernizację sieci przesyłowej. Wiąże się to z czasowymi przerwami w dostawie energii w rejonie prowadzonych prac. W najbliższych dniach planowane są wyłączenia w kilku rejonach Bełchatowa. Prądu w gniazdkach może nie być od 3 do 5 godzin.

Kiedy i gdzie nie będzie prądu?

28 marca, poniedziałek

godz. 7:30-10:30 ul. Kwiatowa

29 marca, wtorek

godz. 7:30-10:30: os. osiedle Żołnierzy POW, pl. Plac Wolności, ul. Józefa Piłsudskiego, ul. gen. Grota-Roweckiego, ul. Kempfinówka, ul. św. Stanisława Biskupa, ul. Bawełniana oraz ul. Sienkiewicza

5 kwietnia wtorek

godz. 7:30-12:30: ul. Zamoście, ul. Edwarda Jancarza, ul. Leopolda Staffa i ul. Zawilcowa

Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn od nich niezależnych, może nie dojść do przerw w dostawie energii, a przewidywany czas oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie.

Szczegółowy plan wyłączeń, które spowodowane są prowadzonymi pracami konserwatorskimi, dostępny jest na stronie www.pgedystrybucja.pl w zakładce: Wyłączenia. W razie pytań można także zadzwonić pod bezpłatny nr tel. 991.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Która cena najbardziej Cię zszokowała?
Podlaskie. Policjanci zatrzymali kolejnego kuriera. To Ukrainiec