policja kajdanki

i

Autor: Pixabay

To była akcja jak z filmu. Wyskoczył z okna i uciekał przed policją w samych skarpetkach

2021-01-05 15:19

Poszukiwany mężczyzna na widok policjantów wyskoczył z okna i w samych skarpetkach uciekał przez sąsiednie posesje. To nie jest opis sceny z filmu sensacyjnego, tylko pewnego zdarzenia w gminie Bełchatów. Ucieczka bez butów nie mogła zakończyć się sukcesem. 41-latek po kilku minutach wpadł w ręce goniących go funkcjonariuszy. Trafił prosto za kratki.

41-latek poszukiwany listem gończym od roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece. Kiedy policjanci wpadli na jego trop, złożyli mu niezapowiedzianą wizytę.

- Poszukiwany mężczyzna od razu zorientował się, że wizytę złożyli mu stróże prawa. Próbował ucieczki wyskakując z okna usytuowanego na pierwszym piętrze budynku. Zdeterminowany, bez obuwia i kurtki mimo deszczowo - zimowej aury, uciekał przed policjantami. Przeskakiwał przez ogrodzenia i teren sąsiednich posesji. Po kilku minutach pościgu uciekinier był już w rękach policji. Został obezwładniony i zatrzymany - informują funkcjonariusze z KPP w Bełchatowie.

Mężczyzna najbliższe kilkanaście miesięcy spędzi za kratami odbywając karę pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy wierzysz w przepowiednie?
Zatrzymanie podejrzanych "masażystów"