Tragiczny wypadek pod Bełchatowem. Nie żyje przewodnicząca Rady Miejskiej Sieradza

i

Autor: KPP Bełchatów

Tragiczny wypadek pod Bełchatowem. Nie żyje przewodnicząca Rady Miejskiej Sieradza

2023-05-15 11:11

Sieradz w szoku. To po wczorajszym tragicznym wypadku pod Bełchatowem w którym zginęła przewodnicząca Rady Miejskiej Sieradza Urszula Rozmarynowska, a ciężko ranny został wiceprezydent miasta Rafał Matysiak. Do wypadku doszło na terenie miejscowości Wincentów w gminie Rusiec.

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w niedzielę, 14 maja tuż przed godziną 7.00, na drodze krajowej 74 w miejscowości Wincentów, na terenie gminy Rusiec.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący bmw 53-letni mężczyzna, jadąc od strony Widawy w kierunku Pajęczna, wjeżdżając na DK 74 z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym volvo, który jechał od strony Wielunia w kierunku Bełchatowa. W wyniku zderzenia pojazdów, na skutek odniesionych obrażeń, śmierć na miejscu poniosła 63-letnia mieszkanka powiatu sieradzkiego - pasażerka bmw, a jego kierowca śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala - informują bełchatowscy policjanci.

Kierujący volvo, 26-letni mężczyzna był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratunkowe. Pod nadzorem prokuratora policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady kryminalistyczne, ustalili świadków.

Szczegółowe okoliczności tego wypadku będą teraz wyjaśniać bełchatowska policja pod nadzorem prokuratury.

Chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy. Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy uważasz, że praca w policji jest trudna?
Uszkodził paczkomat, bo nie mógł wysłać paczki