Uwaga! Zabraknie prądu w Bełchatowie. Gdzie i kiedy? Sprawdź!

i

Autor: Pixabay Brak prądu w Bydgoszczy i regionie! Utrudnienia potrwają kilka godzin [28.05.2021]

Uwaga! Zabraknie prądu w Bełchatowie. Gdzie i kiedy? Sprawdź!

2021-04-06 16:01

W najbliższych dniach mieszkańcy kilku rejonów Bełchatowa mogą spodziewać się przerw w dostawie prądu. Jak informuje Rejon Energetyczny, kilkugodzinne wyłączenia spowodowane będą pracami konserwatorskimi.

PGE Dystrybucja planuje kolejne czasowe przerwy w przesyle energii elektrycznej. Prądu zabraknie w dniach 8, 11 i 15 kwietnia.

Czwartek, 8 kwietnia

W godzinach 7-9 oraz 15-18 prądu w gniazdkach mogą nie mieć mieszkańcy ulic: Grabowej, Myśliwskiej, Zakątek, Wrzosowej, Czaplinieckiej, Ustronie, Spokojnej oraz Zacisze.

Niedziela, 11 kwietnia

W godzinach 7.30-12.30 przerwa w dostawie energii elektrycznej będzie dotyczyć nieruchomości położonych przy ulicach: 1 Maja, rotm. W. Pileckiego, Bocznej, Okrzei, Kościuszki oraz Nadrzecznej.

Czwartek, 15 kwietnia

W godzinach 11-14 braku prądu mogą spodziewać się mieszkańcy osiedla Łąkowa oraz ulic Łąkowej i Mielczarskiego.

Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn od nich niezależnych, może nie dojść do przerw w dostawie energii, a przewidywany czas oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie.

Więcej informacji na temat planowanych prac oraz szczegółowy harmonogram wyłączeń znaleźć można na stronie www.pgedystrybucja.pl w zakładce: Wyłączenia. W razie pytań można także zadzwonić pod bezpłatny nr tel. 991.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Grube bejmy do wygrania w Esce! Na byście ją wydali?
Bezdomny poprosił o bułkę, dał mu mieszkanie, jedzenie i opiekę