W niedzielę bieg Piątka szyta na miarę. Będą utrudnienia w ruchu na ulicach Bełchatowa

i

Autor: MCS Bełchatów

W niedzielę bieg "Piątka szyta na miarę". Będą utrudnienia w ruchu na ulicach Bełchatowa

2023-10-17 16:03

Zamknięte odcinki dróg i wahadła na ulicach w centrum Bełchatowa. W najbliższą niedzielę, 22 października odbędzie się bieg "Piątka szyta na miarę". Mieszkańcy muszą liczyć się z pewnymi utrudnieniami.

Przed nami III Bieg Uliczny „Piątka szyta na miarę”, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 22października. W związku z jego organizacją na ulicach Bełchatowa w godzinach 11:00 - 12:00 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym o charakterze czasowym i krótkotrwałym.

- Prośbę o szczególną uwagę kierujemy do mieszkańców ulic: Lecha i Marii Kaczyńskich, Plac Wolności, Czyżewskiego, Północnej, Grota Roweckiego, Targowej, Piłsudskiego, Bawełnianej, Pabianickiej, Plac Narutowicza Bełchatów, a także innych okolicznych ulic - informuje Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie.

Nad bezpieczeństwem uczestników tego sportowego wydarzenia będą czuwać policjanci. W związku z poruszaniem się po trasie zawodników organizatorzy apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i przekraczanie ulic w miejscach do tego wyznaczonych przy pomocy służb mundurowych, osób uprawnionych do kierowania ruchem drogowym oraz organizatorów.

Poniżej znajduje się trasa biegu "Piątka szyta na miarę":

W niedzielę bieg Piątka szyta na miarę. Będą utrudnienia w ruchu na ulicach Bełchatowa

i

Autor: MCS Bełchatów
Sonda
Wybory 2023. Czy myślisz, że skoro rząd utworzyć mogą partie opozycyjne, to teraz pieniądze z KPO szybko trafią do Polski?
BLANKA | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023