Wypadek z udziałem 25-letniego motocyklisty z Bełchatowa. Interweniował helikopter LPR

i

Autor: KPP Bełchatów

Wypadek z udziałem 25-letniego motocyklisty z Bełchatowa. Interweniował helikopter LPR

2023-10-16 17:55

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Bogumiłów w gminie Kleszczów. 25-letni mężczyzna kierujący motocyklem na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Mężczyzna trafił do szpitala.

15 października o godzinie 15:20 dyżurny bełchatowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty w miejscowości Bogumiłów, na terenie gminy Kleszczów. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów.

- Ze wstępnych ustaleń mundurowych pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący motocyklem marki Honda, 25-letni mieszkaniec Bełchatowa, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego przewrócił się i wpadł do rowu. Mężczyzna z obrażeniami odniesionymi na skutek zdarzenia Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym został przetransportowany do szpitala. Kierowca był trzeźwy - informują policjanci z KPP w Bełchatowie. 

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdu, ustalili świadków. Dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają bełchatowscy śledczy z Wydziału do spraw Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń.

Masz dla nas ciekawy temat? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z twojej okolicy.

Sonda
Czy śmigłowiec Black Hawk to dobry wybór dla wojska?
Zrobił to starszej kobiecie prosto na ulicy! Nie miała żadnych szans