Zabraknie prądu na kilku ulicach Bełchatowa. Kiedy i gdzie?

i

Autor: Pixabay

Zabraknie prądu na kilku ulicach Bełchatowa. Kiedy i gdzie?

2022-05-06 16:49

W środę, 11 maja, mieszkańcy kilku bełchatowskich ulic mogą spodziewać się przerw w dostawie energii elektrycznej. Jak informuje PGE Dystrybucja, prądu może nie być w gniazdkach m.in. na Czaplinieckiej, Grabowej, Myśliwskiej i Spokojnej. Gdzie jeszcze planowane są wyłączenia? Sprawdź!

Przerwy w dostawie energii elektrycznej, o których na swojej stronie informuje operator, związane są z pracami naprawczymi bądź modernizacyjnymi. Najbliższe wyłączenia w Bełchatowie planowane są na środę, 11 maja. Energia do domów znajdujących się przy kilku bełchatowskich ulicach może nie być dostarczana między godz. 7:30 a 14:30.

Godzinowy plan wyłączeń 11 maja

Godz. 7:30 – 9:00

» ul. Czapliniecka

» ul. Grabowa

» ul. Ustronie

» ul. Spokojna

» ul. Zacisze

» ul. Zakątek

Godz. 8:00 – 14:00

» ul. Grabowa

» ul. Myśliwska

» ul. Zakątek

» ul. Łączna

» ul. Wrzosowa

Godz: 13:00 – 14:30

» ul. Czapliniecka

» ul. Grabowa

» ul. Ustronie

» ul. Spokojna

» ul. Zacisze

» ul. Zakątek

Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn od nich niezależnych, może nie dojść do przerw w dostawie energii, a przewidywany czas oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie.  

Szczegółowy plan wyłączeń, które spowodowane są prowadzonymi pracami konserwatorskimi, dostępny jest na stronie www.pgedystrybucja.pl w zakładce: Wyłączenia. W razie pytań można także zadzwonić pod bezpłatny nr tel. 991.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Sonda
Chciałabyś dostać taki prezent urodzinowy?
Nożownik ranił dziecko, bohaterski taksówkarz zareagował w porę