Zderzenie samochodu z motocyklem. Kierująca jednośladem trafiła do szpitala w Bełchatowie

i

Autor: KPP Bełchatów

Zderzenie samochodu z motocyklem. Kierująca jednośladem trafiła do szpitala w Bełchatowie

2023-09-21 9:57

Chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. Przekonał się o tym kierowca osobówki, który potrącił motocyklistkę. Do wypadku doszło na drodze Kurnos Pierwszy - Nowa Wieś. Kobieta wylądowała w bełchatowskim szpitalu.

19 września o godzinie 15.20 dyżurny bełchatowskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na drodze relacji Kurnos Pierwszy i Nowy Świat.

- Policjanci ustalili, że kierujący samochodem marki Mercedes, który jechał drogą w kierunku miejscowości Nowy Świat wykonując manewr wyprzedzania nie zachował należytej ostrożności. Zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym jechała motocyklistka i finalnie doprowadził do zderzenia się pojazdów. Kierująca motorowerem z obrażeniami została przetransportowana do szpitala - informują bełchatowscy stróże prawa. 

Na miejscu wypadku pracowali strażacy i policjanci. Mundurowi ustalili świadków zdarzenia. Kierujący byli trzeźwi. Okoliczności tego wypadku drogowego wyjaśniają bełchatowscy policjanci.

- Apelujemy do wszystkich o zachowanie ostrożności na drogach. Kierowcy muszą zachować czujność i przewidywać zagrożenie, nie tylko przy wykonywaniu manewrów wyprzedzania, ale również w rejonach skrzyżowań, przejść dla pieszych - dodają funkcjonariusze z KPP w Bełchatowie.

Masz dla nas ciekawy temat? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z twojej okolicy.

Sonda
Widziałeś/aś kiedyś policjantów w akcji?
Roksana Węgiel zaskoczy nas na Igrzyskach Europejskich. Piosenka z Tribbsem to hit lata!