Zelów: Policyjny pościg za 27-latkiem. Wpadł też jego kolega. Co przeskrobali?

i

Autor: Pixabay

Zelów: Policyjny pościg za 27-latkiem. Wpadł też jego kolega. Co przeskrobali?

2021-04-14 10:12

Dwóch 27-latków z gminy Zelów usłyszało zarzuty posiadania substancji psychoaktywnych. Narkotyki trzymali w domu. Gdy policjanci zapukali do drzwi, właściciel posesji próbował uciec, ale szybko wpadł w ręce stróżów prawa. Taki sam los spotkał jego kompana.

Policjanci z Bełchatowa znów mieli nosa. 9 kwietnia funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, po wcześniejszych ustaleniach, pojechali na teren posesji w gminie Zelów. Drzwi do mieszkania otworzył im podejrzewany, który kompletnie nie spodziewał się takich gości.

- Mężczyzna poinformowany o celu policyjnej wizyty nagle wybiegł z domu i zaczął uciekać. Po pościgu 27-letni uciekinier został zatrzymany. Początkowo wszystkiemu zaprzeczał, twierdził, że nie ma nic wspólnego z narkotykami. Jednak podczas przeszukania jego posesji, w pomieszczeniu kuchennym, funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli słoik wypełniony marihuaną. Dopiero w sytuacji kiedy policjanci znaleźli i przejęli zakazany towar podejrzewany tłumaczył, że marihuana jest jego własnością - informują bełchatowscy policjanci.

W czasie trwających na miejscu policyjnych czynności na teren posesji przyjechał znajomy zatrzymanego. Okazało się, że on również jest zwolennikiem marihuany.

- Dilerkę z suszem zakazanej rośliny policjanci znaleźli w podręcznej saszetce 27-latka. Kryminalni przejęli łącznie 15 gramów marihuany - dodają funkcjonariusze.

Obaj mężczyźni trafili do policyjnej celi. Usłyszeli już zarzuty dotyczące popełnienia przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat więzienia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Czy masz wyczucie stylu? Mniej niż 5/10 to wstyd

Pytanie 1 z 10
Najmodniejsza fryzura kobieca w tym sezonie to:
Opluł i skopał ekspedientkę. Tego mężczyzny szuka policja z Bydgoszczy