Drożejący prąd

i

Autor: Pixabay

Wyłączenia prądu w Bełchatowie. Uwaga! Mieszkańcy największego osiedla w mieście bez energii elektrycznej!

2021-04-16 14:37

Od 16 kwietnia do prawie końca miesiąca mieszkańcy kilku rejonów Bełchatowa muszą liczyć się z przerwami w dostawie energii elektrycznej. Zabraknie jej m.in. na największym osiedlu w mieście - Dolnośląskim. Kiedy i gdzie wyłączą prąd? Sprawdź!

Wyłączenia prądu w Bełchatowie 16.04.2021

Jak informuje PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź Rejon Energetyczny Bełchatów, przerwy w przesyle prądy wynikać będą z planowanej konserwacji sieci. Jednocześnie dostawca energii zaznacza, że z przyczyn od nich niezależnych, może nie dojść do włączeń, a przewidywany czas przerwy oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie.

Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Piątek, 16 kwietnia

godz. 10 - 14: os. Dolnośląskie, ul. Królowej Jadwigi, ul. Władysława Jagiełły

Poniedziałek, 19 kwietnia

godz. 10 - 14: al. Aleja ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, os. Dolnośląskie, ul. Bolesława Chrobrego, ul. Władysława Łokietka

Środa, 21 kwietnia

godz. 10 - 14: os. Okrzei nr 1, 2, 2A, 2B, 3, 4

Czwartek, 22 kwietnia

godz. 10 - 14: al. Aleja ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Wojska Polskiego

Czwartek, 29 kwietnia

godz. 10 - 14: os. 1 Maja, ul. Okrzei

Więcej informacji na temat planowanych prac wewnętrznych i związanych z nimi przerw w dostawie energii elektrycznej znajduje się na stronie www.pgedystrybucja.pl w zakładce: Wyłączenia (https://pgedystrybucja.pl/planowane-wylaczenia). W razie pytań można też dzwonić pod bezpłatny nr tel. 991.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy polska kadra pod wodzą Heynena zdobędzie złoto na igrzyskach w Tokio?
Skandal na uczelni