Para prezydencka

i

Autor: Adam Burakowski/East News

Dzień Matki 2024

Życzenia na Dzień Matki od pary prezydenckiej. "Dziękujemy wszystkim Mamom"

2024-05-26 8:43

Dziękujemy mamom za to, że są nauczycielkami życia, wychowującymi kolejne pokolenia Polaków. To dzięki nim dzieci dorastają w szacunku do innych ludzi i najwyższych wartości, ucząc się empatii, wolności, mądrości i godności - napisała w para prezydencka, składając życzenia z okazji Dnia Matki.

Życzenia z okazji obchodzonego w niedzielę Dnia Matki opublikowała Kancelaria Prezydenta. Agata Kornhauser–Duda i Andrzej Duda podkreślają w nich m.in. wyjątkowość tego święta.

- Rokrocznie tego dnia wyrażamy wdzięczność, miłość i szacunek wobec osoby, której zawdzięczamy najcenniejsze dary: życie, miłość, akceptację, pełne oddanie - napisali. - Życzymy dzisiaj Paniom, aby codzienność Mam pełna była chwil szczęścia i spełnienia, a chwile trudu i wyrzeczeń zawsze przynosiły dobre owoce i prowadziły do radości. Życzymy, by Pań domy wypełniała atmosfera wdzięczności i miłości. Niech Matkom zawsze towarzyszy wsparcie ze strony najbliższych - czytamy.

Para prezydencka podziękowała mamom za to, że są "nauczycielkami życia, wychowującymi kolejne pokolenia Polaków".

- To dzięki Paniom dzieci dorastają w szacunku do innych ludzi i najwyższych wartości, ucząc się empatii, wolności, mądrości i godności. To Matki pokazują dzieciom świat i uczą funkcjonowania w nim - podkreślili Agata Kornhauser–Duda i Andrzej Duda. - Matka – to opieka i cierpliwość, to pomoc w trudnych chwilach, to opoka. Dziękujemy wszystkim Mamom za wysiłek wychowania dzieci, zasługujący na najwyższe uznanie, a jednocześnie za starania o to, by wyrosły na dobrych ludzi i dobrych obywateli - napisali.

Para prezydencka życzyła mamom "satysfakcji z każdego dnia oraz pomyślności we wszelkich przedsięwzięciach"

ZOBACZ TEŻ: Piękne kartki na Dzień Mamy

Malowana filiżanka na Dzień Matki