32. finał WOŚP. Jakie atrakcje w Bełchatowie?

i

Autor: WOŚP

32. finał WOŚP. Jakie atrakcje w Bełchatowie?

2024-01-26 15:45

Siema! W najbliższą niedzielę odbędzie się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Atrakcji nie zabraknie też w Bełchatowie, gdzie coś dla siebie znajdą zarówno dorośli, jak i dzieci. Wszystkie wydarzenia zaplanowano w Olimpii oraz na parkingu przy galerii. Mottem tegorocznej akcji jest "Tu wszystko gra OK!"

Blisko, blisko, coraz bliżej! Wielkimi krokami zbliża się kolejny finał WOŚP, który odbędzie się w niedzielę, 28 stycznia. Po raz kolejny do akcji włączył się Bełchatów, a organizatorzy bełchatowskiego finału zadbali o to, aby nikt się nie nudził. 

Po raz kolejny finał odbędzie się w galerii Olimpia oraz w jej najbliższym otoczeniu. Na parkingu pojawi się duża scena, na której wystąpią przeróżni wykonawcy. Tym razem dla WOŚP zagrają tacy artyści jak MantraMoraSinners officiallMelu, Ekstazy, Orkiestra Dęta OSP Szczerców oraz Jorrgus.

Atrakcji na parkingu przy galerii będzie zdecydowanie więcej. Nie zabraknie strefy moto i licznych pokazów, m.in. w wykonaniu grupy offroadowej WYR 4x4. Pojawi się też specjalny tor, na którym będzie można przejechać się samochodem terenowym. A to to tylko część z wielu zaplanowanych działań i atrakcji. 

Organizatorzy nie zapomnieli też o najmłodszych. Specjalnie dla nich w Olimpii powstanie mała scena, która będzie obfitować w różne rozrywki dla dzieci i nie tylko.

Oczywiście nie zabraknie też tradycyjnego światełka do nieba. W tym roku - jak zapowiadają organizatorzy - w nietypowym wydaniu.

- To będzie jeden z fajniejszych finałów w Bełchatowie - nie ma wątpliwości Rafał Kaleciński, szef bełchatowskiego sztabu WOŚP.  

W niedzielę na terenie miasta pojawi się 275 wolontariuszy z puszkami. W tym roku zbierane są fundusze na walkę z chorobami płuc po pandemii.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Czy popierasz zaangażowanie Wojska Polskiego w akcję WOŚP?
Skąd się wzięły nazwy polskich zespołów rockowych?