Food Trucki znów zaparkują w centrum Bełchatowa. Szykuje się prawdziwa uczta!

i

Autor: Urząd Miasta w Bełchatowie

Food trucki znów zaparkują w centrum Bełchatowa. Szykuje się prawdziwa uczta!

2021-09-09 16:50

Smakołyki z całego świata na wyciągnięcie ręki. W najbliższy weekend na Placu Narutowicza w Bełchatowie znów zaparkują food trucki. To będzie nie lada gratka dla fanów ulicznej kuchni.

Przy scenie plenerowej MCK PGE Gigantów Mocy ponownie staną restauracje na kółkach, które serwować będą specjały kuchni z różnych zakątków świata. Dzięki temu każdy, kto w najbliższy weekend wybierze się na plac Narutowicza, będzie mógł wybrać się w prawdziwą kulinarną podróż. Zapiekanki, frytki, włoskie pasty czy meksykańskie quesadille to tylko niektóre z przysmaków, jakich będzie można spróbować. Amatorzy deserów także znajdą coś dla siebie, będą m.in. lody i kołacze.

To jednak nie wszystko. W okolicy food trucków zorganizowana zostanie specjalna strefa dla dzieci z dmuchańcami. Atrakcji nie zabraknie, organizatorzy (Food Alert) zadbali bowiem też o inne formy rozrywki, w tym konkursy z nagrodami.

Zlot food trucków na placu Narutowicza startuje w piątek, 10 września. Tego dnia smakołyków będzie można kosztować między godz. 15:00 a 21:00. W sobotę, 11 września, potrawy serwowane będą od 12:00 do 21:00, zaś w niedzielę – między 12:00 a 20:00.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Co lepsze?
Poradnik Zdrowie: różnica między COVID-19 a przeziębieniem i grypą