Furiat rzucał krzesłami ogrodowymi na środek ulicy w centrum Bełchatowa. Miał przy sobie dopalacze

i

Autor: RR

Furiat rzucał krzesłami ogrodowymi na środek ulicy w centrum Bełchatowa. Miał przy sobie dopalacze

2021-09-23 14:41

Rzucał krzesłami ogrodowymi na środek ulicy. Mowa o agresywnym 40-latku z Bełchatowa, który narozrabiał na ulicy Pabianickiej. Podczas interwencji strażników miejskich okazało się, że ma przy sobie dopalacze. Bełchatowianin usłyszał trzy zarzuty.

Do zdarzenia doszło 22 września po godzinie 22 na ulicy Pabianickiej w Bełchatowie. Mężczyzna swoją frustrację wyładował na krzesłach baru piwnego. Rzucał nimi po ulicy i uderzał też w murek ogrodzenia. Wandala ujęli funkcjonariusze straży miejskiej, którzy namierzyli go chwilę po zdarzeniu.

- Mężczyzna był nietrzeźwy i agresywny. Sprawca został przewieziony przez strażników do bełchatowskiej komendy. W czasie doprowadzania z nogawki wandala wypadła dilerka z białym proszkiem. Okazało się, że były to dopalacze - informują bełchatowscy funkcjonariusze. 

40-letni bełchatowianin został zatrzymany w policyjnej celi. Mundurowi przesłuchali pokrzywdzonego oraz świadków i zabezpieczyli nagranie z monitoringu. Wartość strat została oszacowana na 3000 złotych.

Sprawca usłyszał już dwa zarzuty uszkodzenia mienia, za co grozi kara do 5 lat więzienia. Usłyszał również zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Sonda
Czekałeś na tę funkcję?
Ukradli bajecznie drogiego smartwatcha i zniknęli! Rozpoznajesz ich?