Wybierasz się z Bełchatowa do Warszawy? Ważna zmiana dla kierowców

i

Autor: GDDKiA (zdjęcie poglądowe)

Wybierasz się z Bełchatowa do Warszawy? Ważna zmiana dla kierowców

2021-11-08 15:39

Ważna zmiana dla kierowców jadących z Bełchatowa do Warszawy. Od dziś obowiązuje nowa organizacja ruchu na węźle Piotrków Trybunalski Południe, łączącym A1 z Drogą Krajową 74. Co czeka tam na zmotoryzowanych? Sprawdź!

Zakończył się kolejny etap prac na węźle Piotrków Trybunalski Południe, a to oznacza kolejne zmiany dla kierowców, tym razem jadących z Bełchatowa do Warszawy. Od dziś obowiązuje tam nowa organizacja ruchu. 

Najistotniejsze zmiany dotyczą jadących DK 74 od strony Bełchatowa w kierunku Łodzi/Warszawy oraz Katowic. Będą oni musieli minąć węzeł, dotrzeć do skrzyżowania Sikorskiego/Al. Concordii, tam zawrócić i pojechać nową łącznicą w stronę Łodzi/Warszawy, a w kierunku Katowic łącznicą aktualnie eksploatowaną.

Służby drogowe apelują o ostrożną jazdę i uważne obserwowanie oznakowania. 

To już kolejne zmiany w tym miejscu w ostatnim czasie. Pod koniec października uruchomiono łącznicę dla kierunku Łódź-Bełchatów, dzięki czemu kierowcy jadący od północy w kierunku Wielunia nie muszą już pokonywać 3/4 węzła, tylko bezpośrednio zjeżdżają z A1 na DK 74. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy jako pieszy nosisz odblaski po zmroku?
Nowiutkie radiowozy do przewozu osób zatrzymanych