Za nami olimpijski Dzień Dziecka w Bełchatowie. Festiwal Re:Aktor przyciągnął tłumy

i

Autor: Urząd Miasta w Bełchatowie

To był iście olimpijski Dzień Dziecka w Bełchatowie. Festiwal Re:Aktor przyciągnął tłumy

2024-06-03 16:01

To była potężna dawka sportowych wrażeń dla młodszych bełchatowian. Tegoroczny Festiwal Re:Aktor w Bełchatowie zdominowały olimpijskie dyscypliny, ale atrakcji było zdecydowanie więcej. O nudzie nie było mowy.

Największy park w Bełchatowie pękał w szwach. Tłumy dzieci i rodziców pojawiły się na niedzielnym Festiwalu Re:Aktor, czyli miejskim Dniu Dziecka. Tegoroczna impreza minęła w duchu sportowej rywalizacji, a to za sprawą zbliżającej się dużymi krokami olimpiady.

Program był pełen ciekawych wydarzeń. Jak zwykle dużym powodzeniem cieszyły się gry sportowe XXL, sensoryczny tor przeszkód czy wariacje z piłkami.

Podczas wydarzenia zaprezentowały się też bełchatowskie kluby sportowe. m.in. Skra Bełchatów, Iglica, Spartakus, Meduza. Byli też harcerze oraz grupa Leszy Bełchatów. 

Warsztaty i różnego rodzaju zajęcia dla dzieci przygotowały także miejskie placówki sportu i kultury. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się dmuchańce, ale również piana party, malowanie buziek czy tatuaże. Zabawa była przednia, co podkreślały nie tylko dzieci, ale też ich rodzice. 

Więcej w materiale Radia Eska Bełchatów:

Festiwal Re:Aktor w Bełchatowie. Posłuchaj wypowiedzi uczestników
Sonda
Lubisz ptaki?
Sześciolatek wypadł z okna na trzecim piętrze